Mina uppdrag

Uppdrag

Demokratiberedningen
Huge Fastigheter AB, styrelse
Kommunfullmäktige
Tillsynsnämnden

 

Tidigare uppdrag

Grundskolenämnden 2007-01-01 – 2010-12-31
Huge Fastigheter AB, styrelse 2011-01-01 – 2014-12-31
Kommunfullmäktige 2010-11-01 – 2014-10-14
Kommunfullmäktige 2006-11-01 – 2010-10-31
Kultur- och fritidsnämnden 2011-01-01 – 2013-09-09